Rotterdam Lombardijen

  • B&B
  • 1 gastenkamer
Bed and Breakfast Rotterdam Lombardijen ligt aan de rand van Rotterdam in een rustige en groene omgeving. Vlakbij het station en bushalte. Ahoy Rotterdam is goed te bereiken, handig wanneer u een evenement of concert wilt bezoeken. In Lombardijen zijn er ook goede eetgelegenheden. Met de trein bent u binnen tien minuten in het centrum van Rotterdam (bij Blaak uitstappen). Ga lekker shoppen in de koopgoot of bezoek de indrukwekkende markthal. Kamerprijs 2 volwassenen incl. ontbijt is €100,00 Kind extra tot 15 jaar is €15,00 of in overleg Baby's en peuters zijn gratis 1 persoon is €60,00 per nacht incl ontbijt Mocht u geen reactie via e-mail van ons ontvangen, belt u dan gerust op 010 4196015 Onze kalender is niet up- to- date omdat deze bed and breakfast ons woonhuis is en wij prive afspraken niet van te voren kunnen plannen.

Voorzieningen

Rolstoelgebruikers
Tuin
Spelletjes aanwezig
Zitkamer
Niet roken in gehele B&B
WiFi (gratis)

Kies je verblijfsdata

Kies je verblijfsdata om beschikbaarheid en prijzen te zien

gastenkamer voor je verblijf

Let op: de actuele beschikbaarheidsinformatie van deze B&B is onbekend. Weten of er plek is? Stuur dan eerst een reserveringsaanvraag.

Kamer 1

Kamer
  • Inclusief ontbijt
  • Privé badkamer
  • Geheel gelegen op begane grond

Voorwaarden

Inchecken
15:00 - 00:00
Uitchecken
11:00 - 12:00
Betaalmethodes op locatie
Contant
Openbaar vervoer
250 m van de bushalte, 500 m van het treinstation

Contact met Rotterdam Lombardijen

Rotterdam Lombardijen
Ovidiusstraat 50
3076XE Rotterdam
Nederland
Je reserveringsaanvraag is vrijblijvend en pas definitief nadat deze door zowel jou als de eigenaar bevestigd is. Stel daarom gerust je aanvullende vragen in het reserveringsaanvraagformulier.