B&B Winsum
97 Bed and Breakfasts in and around Winsum,
Pets allowed
Near Winsum
Karin's Bed and Breakfast
(11.2 km from Winsum)
(11.6 km from Winsum)
Huize Bloem
Firdgum
(11.8 km from Winsum)
De Schilderswerkplaats
Nijland
(11.8 km from Winsum)
benb-snekerpoort
Sneek
(11.8 km from Winsum)
Leeuwarden
(11.9 km from Winsum)
B&B It Wythus
Witmarsum
6.6
(12.1 km from Winsum)
Leeuwarden
(12.2 km from Winsum)
Froukje's B&B
(12.4 km from Winsum)
Leeuwarden
(12.4 km from Winsum)
Stadsherberg Heeremastate
(12.4 km from Winsum)
Volonté
Ysbrechtum
(12.4 km from Winsum)
B&B Koepelpastorie
Witmarsum
(12.4 km from Winsum)
Leeuwarden
(12.5 km from Winsum)
Gouden Roskam
Witmarsum
(12.5 km from Winsum)
Leeuwarden
(12.5 km from Winsum)
Leeuwarden
(12.7 km from Winsum)
Riethove
Harlingen
(12.9 km from Winsum)
Leeuwarden
(13 km from Winsum)
Leeuwarden
(13.1 km from Winsum)
Leeuwarden
(13.1 km from Winsum)
't Wadhuisje
Wijnaldum
(13.1 km from Winsum)
B&B De Ruimte
Harlingen
(13.2 km from Winsum)
Harlingen Staete
Harlingen
(13.3 km from Winsum)