B&B Ureterp
97 Bed and Breakfasts in and around Ureterp,
Pets allowed
Near Ureterp
B&B Bellefleur, huisje Jasmijn
Roderwolde
(22.6 km from Ureterp)
B&B Bellefleur, huisje Daisy
Roderwolde
(22.6 km from Ureterp)
Herberg Foestrum
Westergeest
(22.7 km from Ureterp)
't Skoalhûs Wellness en Slapen
Westergeest
(22.9 km from Ureterp)
''Lyts mar Smûk''
Vegelinsoord
(23.1 km from Ureterp)
de Holthof
Oldeholtpade
(23.2 km from Ureterp)
(23.3 km from Ureterp)
B&B Hoeve Doldersummerveld
Doldersum
(23.4 km from Ureterp)
Hoeve 202
Noordwolde
(23.8 km from Ureterp)
Pension Op'e Koai
Jirnsum
(24.6 km from Ureterp)
B&B de Burcht
Bunne
(24.6 km from Ureterp)
(24.8 km from Ureterp)
Mien B&B
Damwâld
(24.8 km from Ureterp)
(25 km from Ureterp)
Mauritiuskerk B&B Studio's
Jirnsum
(25.1 km from Ureterp)
(25.3 km from Ureterp)
Leeuwarden
(25.5 km from Ureterp)
De Noorderhof
Zeyen
(25.6 km from Ureterp)
Gastenstee "Op de Wierde"
Niehove
(25.7 km from Ureterp)
De Poffertjespan
Hoogersmilde
(25.9 km from Ureterp)
Cecilia Catharina
Joure
(25.9 km from Ureterp)
B&B De Onlanden
Groningen
(26 km from Ureterp)
(26.1 km from Ureterp)
Anno 1770
Vledder
(26.1 km from Ureterp)