B&B Aldtsjerk
97 Bed and Breakfasts in and around Aldtsjerk,
Pets allowed
Near Aldtsjerk
Leeuwarden
(8.9 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9 km from Aldtsjerk)
(9 km from Aldtsjerk)
(9 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9.1 km from Aldtsjerk)
De Fryske Wyn
(9.1 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9.2 km from Aldtsjerk)
(9.2 km from Aldtsjerk)
B&B Slaap Lekker
Dokkum
(9.2 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9.3 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9.3 km from Aldtsjerk)
Betterwird
Dokkum
(9.3 km from Aldtsjerk)
De Piet Paaltjenspastorie
Foudgum
(9.5 km from Aldtsjerk)
Leeuwarden
(9.7 km from Aldtsjerk)
Gasthuis Dokkum
Dokkum
(10 km from Aldtsjerk)
Bed & Breakfast JoRiTo
Brantgum
(10 km from Aldtsjerk)
De Koesfabriek
Dokkum
(10.1 km from Aldtsjerk)
De Oase
De Westereen
(10.4 km from Aldtsjerk)
"De Schaapskooi"
Dokkum
(10.5 km from Aldtsjerk)
Logement Nij Bonga
Holwerd
(11.3 km from Aldtsjerk)
De Oude Wagenmakerij
Holwerd
(11.3 km from Aldtsjerk)
Vakantiehuis Smoek
Holwerd
(11.7 km from Aldtsjerk)
Thús yn Hantum.
Hantum
(11.8 km from Aldtsjerk)