B&B Kaard
96 Bed and Breakfasts nearby Kaard,
Pets allowed
Near Kaard
(37.4 km from Kaard)
Leeuwarden
(38.1 km from Kaard)
Froukje's B&B
(38.2 km from Kaard)
Fam. Schraag
De Cocksdorp
(38.3 km from Kaard)
B&B De Borage Texel
Oosterend
(38.3 km from Kaard)
De Oude Dame
Oosterend
(38.5 km from Kaard)
Leeuwarden
(38.5 km from Kaard)
Elfstedenstate Vakantiewoning
Oosterend
(38.5 km from Kaard)
Karin's Bed and Breakfast
(38.6 km from Kaard)
Wellness Allingastate
Allingawier
(38.6 km from Kaard)
Mary's Place
Oosterend
(38.8 km from Kaard)
Stadsherberg Heeremastate
(38.8 km from Kaard)
B&B Zathe De Spieker
Itens
(39 km from Kaard)
(39.1 km from Kaard)
(39.6 km from Kaard)
Leeuwarden
(39.7 km from Kaard)
(39.8 km from Kaard)
Leeuwarden
(39.9 km from Kaard)
(40 km from Kaard)
(40.1 km from Kaard)
Leeuwarden
(40.1 km from Kaard)
B&B 1774
Blije
(40.3 km from Kaard)
Leeuwarden
(40.5 km from Kaard)
(40.5 km from Kaard)