B&B Hijum
96 Bed and Breakfasts nearby Hijum,
Pets allowed
Near Hijum
B&B 1774
Blije
(9.6 km from Hijum)
(9.7 km from Hijum)
Leeuwarden
(9.8 km from Hijum)
Leeuwarden
(10.4 km from Hijum)
Leeuwarden
(10.5 km from Hijum)
Leeuwarden
(10.6 km from Hijum)
Accommodatie Claercamp
(10.8 km from Hijum)
(11.3 km from Hijum)
Leeuwarden
(11.8 km from Hijum)
(12.1 km from Hijum)
Herberg Het Rechthuis
(12.2 km from Hijum)
De Oude Wagenmakerij
Holwerd
(12.4 km from Hijum)
Logement Nij Bonga
Holwerd
(12.5 km from Hijum)
Vakantiehuis Smoek
Holwerd
(12.6 km from Hijum)
Bed & Breakfast JoRiTo
Brantgum
(13 km from Hijum)
De Piet Paaltjenspastorie
Foudgum
(13.2 km from Hijum)
(13.3 km from Hijum)
Huize Bloem
Firdgum
(14.4 km from Hijum)
Betterwird
Dokkum
(15.1 km from Hijum)
(15.1 km from Hijum)
Inn Hantum
Hantum
(15.3 km from Hijum)
Thús yn Hantum.
Hantum
(15.4 km from Hijum)
Mien B&B
Damwâld
(15.4 km from Hijum)
(15.8 km from Hijum)