B&B Berltsum
96 Bed and Breakfasts nearby Berltsum,
Pets allowed
Near Berltsum
Leeuwarden
(11.5 km from Berltsum)
Leeuwarden
(11.6 km from Berltsum)
De Salix
Hitzum
(11.8 km from Berltsum)
B&B Nr5
Herbaijum
(12.3 km from Berltsum)
(12.5 km from Berltsum)
(12.5 km from Berltsum)
Leeuwarden
(12.8 km from Berltsum)
(13.3 km from Berltsum)
B&B it túnhûs
Achlum
(13.5 km from Berltsum)
(13.6 km from Berltsum)
Kom op verhaal in Edens
Iens
(13.7 km from Berltsum)
't Wadhuisje
Wijnaldum
(14 km from Berltsum)
Joarum
Kûbaard
(14.7 km from Berltsum)
(14.7 km from Berltsum)
(14.9 km from Berltsum)
(15.2 km from Berltsum)
Riethove
Harlingen
(15.4 km from Berltsum)
B&B Zathe De Spieker
Itens
(15.7 km from Berltsum)
(15.8 km from Berltsum)
(15.8 km from Berltsum)
De Fryske Wyn
(15.9 km from Berltsum)
Wetterwillefriesland
Wommels
(16.1 km from Berltsum)
B&B De Ruimte
Harlingen
(16.3 km from Berltsum)
Bijzonder overnachten aan het water 11stedenroute
Burdaard
(16.3 km from Berltsum)