B&B Hantumhuizen
96 Bed and Breakfasts nearby Hantumhuizen,
Pets allowed
Near Hantumhuizen
(20.2 km from Hantumhuizen)
B&B Heirhuys
Visvliet
(20.3 km from Hantumhuizen)
(20.4 km from Hantumhuizen)
(20.4 km from Hantumhuizen)
(20.5 km from Hantumhuizen)
(20.8 km from Hantumhuizen)
(20.9 km from Hantumhuizen)
(21 km from Hantumhuizen)
(21 km from Hantumhuizen)
De Juckemaheerd
Niekerk
(21.2 km from Hantumhuizen)
De Merelhof
Harkema
(22.1 km from Hantumhuizen)
(22.1 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(22.2 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(22.5 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(22.7 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(22.8 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(22.9 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(22.9 km from Hantumhuizen)
Ollediek
Houwerzijl
(23 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(23.1 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(23.2 km from Hantumhuizen)
Leeuwarden
(23.5 km from Hantumhuizen)
B&B Moria
Surhuisterveen
(23.9 km from Hantumhuizen)
Reitsmahoeve
(24 km from Hantumhuizen)